Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
 

XARA BLUE DEE - QUEEN ALVA DEE - RAISA ROSE DEE

Koťata - jak se jim daří
 
MODRULKA MĚLA KOŤATA:
 
 
9.6.2010 se nám narodila 3 koťata se spojení Jack Kerouac Dee a Xara Blue Dee. Jsou to dva kluci a jedna holčička. V současné době si všechna koťátka užívají nových domovů.
 
 
 
Seznamte se prosím...
 
 
 
   
X-Men Cyclops Dee - nejmenší ze sourozenců - stříbrný hodňoučký chlapeček, velký jedlík, který se rád chová a umí si o to i říct. Mazlíček každým coulem, věrný kamarád, který Vás po příchodu domů uvítá s připraveným bříškem na drbání - "ale to se musí vidět "  =  prodaný
 
Největší šmudlinka, která zůstala nejdéle doma se  5.12.2010 odstěhovala do Brna. Společnost mu dělají tři britky a pejsek. Jelikož je X-Men velice společenský, velká smečka mu dělá určitě radost.
 
Jak se daří v Brně....? Posuďte sami. Níže přikládáme výňatek z dopisu od paní Opletalové:
 
Dobrý večer, paní Májová,

Vánoce proběhly v pohodě, na stromečku se nikdo nehoupal, k žádným úrazům nedošlo. Kupodivu nikoho nenapadlo na stromeček vylést, nejvíc se jim líbily krabičky s baňkami, to si pohráli.
To až na Silvestra. Tedy žádný úraz, ale neuhlídali jsme chlebíčky, takže Tydlínek (z chlapečka a Pidlína jsem si ho přejmenovala na Tydlína, protože je to takové malé trdýlko) stihl uzmout jeden chlebíček a spořádat ho i s vlašákem, zůstala jen suchá veka. Ne že by se o to nesnažil celé odpoledne, když jsem chlebíčky chystala. Pod jednou rukou jsem měla Blaženu, z druhé strany neustále vyskakoval na linku Tydlínek, takže jsem měla oči současně asi na 6ti místech.

Jinak je úplně v pohodě, hraje si, zlobí s Merlouškem, s ostatními kočkami už si pěkně zvykl. Taky hezky přibírá, nevím, kolik vážil před 6ti týdny - tuším něco přes 2 kila, teď má 2,70kg. Granulky papá bez potíží, ale masíčko je masíčko. Když chystám ráno a večer konzervičku, tak se může zbláznit, lítá po kuchyni a mňouká "tak dělej, týden jsem nejedl!!!" :))) Merloušek ho v tom rád napodobuje, a kdyby Blaženka uměla mňoukat, tak mňouká taky. Pouze Morganka se občas na to tváří pohoršeně, a párkrát ho trochu propleskla, aby už přestal otravovat a vychovaně seděl a čekal, až jídlo nachystám.

No, je to u nás občas docela zábavné.


Pěkný večer,
Saša Opletalová
 
X-Men alias Tydlínek po prvním roce života - to je macek.
 
     
 
 

 
  
 
Xena Princess May Dee - stříbrná holčička, stoprocentně odpovídá svému jménu, je to bojovnice, zvídavá, nic ji neunikne, ráda baští a hraje si. Vhodná do chovu = prodaná - Princezna odcestovala se sympatickou paní Idou, společně s Venouškem od Lenky Venclíkové (DEE*CZ), do Brna. Na oba doma čeká britka "Myška" s rodinou. Celé smečce přejeme hodně společné radosti.
 
Princezna již pár dní bojuje v Brně, bohužel zatím bojuje i se "služebně starší Myškou". Doufejme, že bude věrná svému jménu a zůstane "Princeznou".  Jak píše paní Ida: "s Venouškem jsou jeden muž" (posuďte sami - viz. foto).  My doplňujeme, že každý "muž" potřebuje svou "ženu". Snad jí bude "Myška".
 
   
   
    
  No, nedaří se jim dobře?
 
 
Po 1. roce života... Princezna, Veník společně se Satinkou.
 
  
 
 
 

   
  
 
Xiu Blue Dee - Xiu znamená v překladu "nádherný" a to k tomuhle modrému puclíkovi opravdu sedí. Modráček je od narození ten největší..... mazel...... Umí si zamňoukat, pokud se mu chce zrovna spát v něčí náruči nebo baštit....  prodaný - Modráček opustil domov jako první a zabydlel se v Novosedlicích u Teplic. Své nové majitele si již omotává okolo tlapiček. Tak jak to burmillky umí.
 
     
 
Xiu měl cestu kolem nás, a tak se stavil podívat na svou bývalou smečku. Daří se mu dobře  - no, není to krásný kluk? :o)
Fotky jsou pořízené "Modráčkovou" novou rodinou.
 
 
 
 
Koťátka jsou pod záštitou chovatelské stanice DEE*CZ.
 
 
 
 
Koťata odcházejí do nových domovů v cca 14-15 týdnech, odčervená, vakcinovaná a vymazlená.
INFO na 721751999 nebo tereza.majova@centrum.cz
 
 
Koťátka si můžete prohlédnout v záložce Koťata 2010
TOPlist